penktadienis, rugsėjo 07, 2012

Mažo žmogaus dideli atradimai

Katras vaikas nemėgsta žiūrinėti pro įvairius langus ir langelius? Oj, visi jie, didieji pasaulio atradėjai :) Adomas irgi iš tų, iš mėgėjų. Apie tai ir skrebukas.
Lango rėmas išpjautas ir pasodintas ant iškilių pagalvėlių.
Laikrodžio motyvas įspaustas į Paper Clay masę ir išdžiuvęs dar pasendintas rašaliuku. Tą masę turiu dar nuo tų laikų, kai buvau susirgusi lėlių gamyba, bet tą 'ligą' greit persirgau ir liko tik 'nereikalingos' priemonės, kurias dabar naudoju kitiems rankdarbiams. ir visai netyčia prisiminiau apie šią masę, nusprendžiau pabandyt padaryt papuošimus skrebukams ir man labai patiko! Kuom gera ta Paper clay masė? Išdžiuvusi ji labai lengva, kas labai aktualu, kai darai papuošimus ant popieriaus lapo. Yra ir nedidelių tos masės pakelių, žymiai pigiau kainuoja. Su tuo pačiu laikrodžio motyvu neužilgo parodysiu ir kitą darbelį.
...................
Labai kviečiu dalyvauti pirmame po vasaros atostogų scrappinglt organizuojamame konkurse, kurio tema -  'Vaizdas pro langą".

2 komentarai:

...VitDeko... rašė...

Nu labai fainai tu cia iska sudeliojai ir tas vyris kaip gerai atrodo ir tas laikrodukas man labai patinka :)

Lemurka rašė...

Cia sudeliojau jau 'kazkada" per 'darbini" moderatoriu susitikima. Betgi parodyt galiu tik startavus konkursui. Vz, senas darbas tik dabar parodytas :) Smagu,kad patiko!